Stel cookie voorkeur in

Teamleden

Mariët van der Slot

groep 1/2a

maandag, dinsdag en vrijdag

mvanderslot@sophiascholen.nl

0252-223184

Marja Koomen

groep: 1/2b

dinsdag t/m donderdag.

mkoomen@sophiascholen.nl

0252-223184

Martine Dekker

groep: 1/2b

maandag en vrijdag

mdekker@sophiascholen.nl

0252-223184

Erika Schmidt

groep: 3

woensdag t/m vrijdag

eschmidt@sophiascholen.nl

0252-223184

Conchita Hoogduin

groep: 3

maandag en dinsdag

choogduin@sophiascholen.nl

0252-223184

Sanne Duivenvoorden

groep: 4a

maandag t/m vrijdag

sduivenvoorden@sophiascholen.nl

0251-223184

Judith de Jong

groep: 1/2c

maandag, dinsdag en vrijdag

judithdejong@sophiascholen.nl

0252-223184

Myrthe Randsdorp

groep: 5

maandag t/m vrijdag

mrandsdorp@sophiascholen.nl

0252-223184

Ans Zoet

groep 6

woensdag t/m vrijdag

azoet@sophiascholen.nl

0252-223184

Nicolette Vintges

groep: 6

maandag en dinsdag

nvintges@sophiascholen.nl

0252-223184

Floor Kardol

groep: 7b

maandag t/m vrijdag

fkardol@sophiascholen.nl

0252-223184

Marieke Brokaar

groep: 8

maandag t/m vrijdag

mbrokaar@sophiascholen.nl

0252-223184

Erik Caspers

groep: 7a

maandag t/m vrijdag

ecaspers@sophiascholen.nl

0252-223184

Jeroen Kaandorp

groep: 4b

dinsdag t/m vrijdag

j.kaandorp@sophiascholen.nl

0252-223184

Wilma Geerlings

groep: 1/2c

woensdag en donderdag

0252-223184

Robin Zuiderduin

1/2a

woensdag en donderdag

0252-223184