Stel cookie voorkeur in

Teamleden

Mariët van der Slot

groep 1/2a

dinsdag t/m vrijdag

mariët@bsspringplank.nl

0252-223184

Roselie Trompert

groep: 1/2a

maandag

roselie@bsspringplank.nl

0252-223184

Marja Koomen

groep: 1/2b

dinsdag t/m donderdag.

marja@bsspringplank.nl

0252-223184

Martine Dekker

groep: 1/2b

maandag en vrijdag

martine@bsspringplank.nl

0252-223184

Erika Schmidt

groep: 3a

woensdag t/m vrijdag

erika@bsspringplank.nl

0252-223184

Conchita Hoogduin

groep: 3a

maandag en dinsdag

conchita@bsspringplank.nl

0252-223184

Sanne Duivenvoorden

groep: 3b

maandag t/m vrijdag

sanne@bsspringplank.nl

0251-223184

Judith de Jong

groep: 4

maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

judith@bsspringplank.nl

0252-223184

Myrthe Randsdorp

groep: 5

maandag t/m donderdag

myrthe@bsspringplank.nl

0252-223184

Maaike Estor

groep: 5 op vrijdag

vrijdag

maaike@bsspringplank.nl

0252-223184

Don-Ard van den Blink

groep: 6a

maandag en woensdag t/m vrijdag

don-ard@bsspringplank.nl

0252-223184

Ans Zoet

groep 6b

woensdag t/m vrijdag

ans@bsspringplank.nl

0252-223184

Nicolette Vintges

groep: 6b

maandag en dinsdag

nicolette@bsspringplank.nl

0252-223184

Floor Kardol

groep: 7

maandag t/m vrijdag

floor@bsspringplank.nl

0252-223184

Marieke Brokaar

groep: 8a

maandag t/m vrijdag

marieke@bsspringplank.nl

0252-223184

Erik Caspers

groep: 8b

maandag t/m vrijdag

erik@bsspringplank.nl

0252-223184