Stel cookie voorkeur in

Teamleden

Mariët van der Slot

groep 1/2a

maandag, dinsdag en vrijdag

mvanderslot@sophiascholen.nl

0252-223184

Robin Zuiderduin

groep 1/2a en groep 4b

maandag groep 4b, woensdag en donderdag groep 1/2a

rzuiderduin@sophiascholen.nl

0252-223184

Marja Koomen

groep: 1/2b

dinsdag t/m donderdag.

mkoomen@sophiascholen.nl

0252-223184

Martine Dekker

groep: 1/2b

maandag en vrijdag

mdekker@sophiascholen.nl

0252-223184

Judith de Jong

groep: 1/2c

maandag, dinsdag en vrijdag

judithdejong@sophiascholen.nl

0252-223184

Wilma Geerlings

groep: 1/2c

woensdag en donderdag

0252-223184

Erika Schmidt

groep: 3

woensdag t/m vrijdag

eschmidt@sophiascholen.nl

0252-223184

Conchita Hoogduin

groep: 3 en groep 7

maandag en dinsdag (3) , woensdag (7)

choogduin@sophiascholen.nl

0252-223184

Sanne Duivenvoorden

groep: 4

maandag t/m vrijdag

sduivenvoorden@sophiascholen.nl

0251-223184

Jeroen Kaandorp

groep: 5a

dinsdag t/m vrijdag

j.kaandorp@sophiascholen.nl

0252-223184

Ans Zoet

groep: 5b

woensdag t/m vrijdag

azoet@sophiascholen.nl

0252-223184

Nicolette Vintges

groep: 5b

maandag en dinsdag

nvintges@sophiascholen.nl

0252-223184

Lianne Pronk

groep: 6

maandag t/m vrijdag

lpronk@sophiascholen.nl

0252-223184

Erik Caspers

groep: 7

maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

ecaspers@sophiascholen.nl

0252-223184

Floor Kardol

groep: 8a

maandag t/m vrijdag

fkardol@sophiascholen.nl

0252-223184

Marieke Brokaar

groep: 8b

maandag t/m woensdag

mbrokaar@sophiascholen.nl

0252-223184